Hakkımızda

The Band kimdir?

The Band listelere bomba gibi giriş yapan, yepisyeni bir reklam ajansı.

Tarzı farklı, duruşu bambaşka… Bunun bir one-man-show değil, tam bir ekip işi olduğuna inandıkları için de isimleri The Band!

Ha bir de, her markanın bir sesi olduğuna ve bu sesin hedef kitle tarafından duyulması gerektiğine inanıyor. İşte tam da bu noktada sahne alıyor ve bu sesin en iyi şekilde duyulması, doğru etkiyi yaratması için doğru enstrümanlarla çalmaya başlıyor. Çalıyor derken, fikir çalmıyor; ondan bolca var çok şükür. Hem zaten yıllardır dinlediğiniz eski nağmelerde hiç gözü yok, yepyeni bir yorum arayışında.

Tha Band hiç duyulmadık fikirleri duyurmak, kulağınızın pasını silmek için burada.

Latif Çetinkaya

Hizmetlerimiz

Marka geliştirme, Stratejik planlama, Marka tasarımı, Dijital iletişim stratejisi ve pazarlama, Kampanya geliştirme, Platform geliştirme, Uygulama geliştirme, Maintenance, Sosyal medya stratejisi ve pazarlama, Sosyal medya hesap yönetimi, Sosyal medya yaratıcı içerik, Gerçek zamanlı iletişim, ATL/Geleneksel reklamcılık, TV, Radyo, Basın, Outdoor, Entegre kampanya iletişimi, BTL/Basılı işler. Siz seçin, biz çalışalım.

Stratejik Planlama
Radyo
Outdoor
TV
Basın
Sosyal Medya

Ekip

Hepsi farklı enstrümanlarda uzmanlaşmış yaratıcı bir ekip, birlikte son derece uyumlu, eşsiz bir müzik meydana getiriyor, ruhunuzu okşuyor. Farklı ekollerden yetişmiş virtüözler, strateji geliştirme, tasarım, metin yazarlığı, sanat yönetimi, prodüksiyon alanlarında dönemin en iddialı eserlerini ortaya çıkarıyor.

Repertuarımız

logolar-1

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!